Franchising

Fratelli di Pizza ile Kazanıyorsun Fratelli di Pizza evlere servis alanında başarısı kanıtlanmış bir iş modeli ile sürekli büyüyen pizza sektöründe iş ortaklarına kazanacakları fırsatları sunuyor.

Fratelli di Pizza ile Kendi İşinin Patronusun Fratelli di Pizza karlı operasyon yönetimi, uygun satın alma fırsatlarıyla yatırımınızın geri dönüşümünü hızla alabileceğiniz ve sürdürülebilir nakit akışın sağlandığı sistemini sizinle yönetiyor.

Fratelli di Pizza ile Doğal Mayalandırmanın Ayrıcalığı Fratelli di Pizza lezzet standartlarını sağlamak için bütün ürünlerini kendi atölyesinde üretmektedir. Doğal mayalandırma tekniğiyle ürettiği hamurları müşterilerine sunarken, yeni ürünlerin tadım ve deneme aşaması ve kazanan promosyonların çalışmasını siz iş ortaklarıyla birlikte yapar.

Fratelli di Pizza ile Profesyonel Eğitim Fratelli di Pizza iş ortaklarına operasyon yönetimi, gıda güvenliği ve temel standartların geliştirilmesi için teorik ve uygulamalı olarak 2 aylık yoğun bir eğitim vermektedir. Eğitim sürecinde marka kültürü, restoran içi operasyon ve ürün standartlarımız öğretilir. Programı başarıyla tamamlayan adaylar dükkanlarını verimli ve karlı şekilde yönetebilecek duruma gelirler. İş ortaklarımıza eğitim sonrası ve açılış sürecinde ihtiyaçları doğrultusunda bilgilendirme ve danışmanlık desteği devam eder.

Fratelli di Pizza ile Pazarlama Yönetimi Fratelli di Pizza marka stratejisi doğrultusunda ürünlerini müşterilere daha iyi anlatabilmek için online pazarlama,billboard,radyo,gazete ve sosyal medyayı kullanır.

Fratelli di Pizza ile Operasyon Yönetimi Fratelli di Pizza şube açılışında her türlü ihtiyacınızı karşılayacak saha ekibiyle yanınızda. Dükkanın açılışı ve sonrasında şubenize özel bir danışmana sahip oluyorsunuz. Sahip olduğunuz danışman işletmenin performansını yakından takip edip, Fratelli di Pizza standartlarının uygunluğunun sağlanmasını ve sistemin sorunsuz işlemesini sağlar.

0
Hiç bir şey eklemediniz

Onların tadı muhazzam,onların kokusu çok güzel! Fratelli'de yapılan her pizzaya aşk katıyoruz.

Browse Products